В Україні презентовано Mercedes-Benz Citan

0

Сьогодні в Києві компанія «АвтоКапітал», генеральний представник Daimler AG в Україні, презентувала Mercedes-Benz Citan. Він став “наймолодшим” ​​в модельній гаммі німецького бренду. InfoCar.ua побував на презентації і дізнався всі подробиці про дебютанта, якими і ділитися з вами.

Як і належить комерційному фургону, Citan буде представлений відразу в декількох варіантах виконання: вантажному, вантажопасажирському і суто пасажирському. Крім того, пропонується кілька типорозмірів колісної бази. Найкоротшою буде А1 на 2.313 мм, потім йде А2 з 2.697 мм і нарешті А3 на 3.081 мм. Правда, слід зазначити, що на нашому ринку спочатку буде доступна середня база А2, довжина якої – 4.32 м. Замовити її можна буде у вантажному виконанні і пасажирському.

Відразу відзначимо: Mercedes-Benz Citan – це продукт спільної роботи альянсу Renault-Nissan і концерну Daimler AG. Моделі схожі не тільки зовні, але і однакові за технічною начинкою (мається на увазі Renault Kangoo), з невеликими відмінностями в підвісці у Citan. З одного боку можна було б дорікнути Mercedes в тому, що не розробили власну конструкцію. Але з іншого – подібного роду співпраця в автомобільному світі далеко не рідкість, і прикладами того є як компактні класи, так і комерційна техніка. Крім того, Mercedes вже точно не став би вішати трипроменеву зірку на автомобіль, не будучи впевненим у його якості та характеристиках. До речі, передня панель в салоні у Citan своя, оригінальна. Також додамо, що на сьогоднішній день Kangoo у нас офіційно не продається.

Вже в базовій комплектації фургон обладнаний усіма необхідними системами безпеки: електронною системою стабілізації ESP®, антиблокувальною системою ABS, антибуксувальною системою ASR, системою екстреного гальмування BAS і електронною системою розподілу гальмівних зусиль EBV.

Силове пропозицію складається з одного бензинового мотора 1.2 (114 к.с.), і одного дизельного 1.5, запропонованого в трьох варіантах потужності: 75, 90 і 110 к.с. Залежно від обраного двигуна Citan комплектується 5- або 6-ступінчастою коробкою передач. Важливі і масово-габаритні параметри. Так, фургон в вантажному виконанні здатний взяти на борт до 775 кг вантажу, а в пасажирському – до 525. А об’єм вантажного простору в першому випадку становить 3.1 м.куб. Міжсервісний інтервал становить 20 тисяч кілометрів.

У представництві розраховують продати близько 60 автомобілів, зокрема і нинішнім клієнтам, яким може знадобиться техніка класу Small Van. Стартова ціна Mercedes-Benz Citan становить 17 тисяч євро.


Не пропустіть