На УАЗі стартувало виробництво оновлених “Буханок”

0

Результатами модернізації стали посилення рами і кронштейнів кузова, що підвищило жорсткість конструкції, була поліпшена шумоізоляція двигуна і шумовіброізоляція кузова, а також була проведена деяка доробка інтер’єру, пише fishki.net.

Однак усіх цікавило, що ж це буде за «доопрацювання інтер’єру» – сам УАЗ при цьому не показував нікому фото салону. І нам довелося самим добувати цю інформацію. Отже, ось як тепер буде виглядати інтер’єр «Буханки». Автомобілі будуть оснащуватися новими сидіннями з поздовжнім регулюванням і підігрівом, а на деяких модифікаціях для пасажирів заднього ряду встановлено додатковий обігрівач салону.

Крім того, прикметами оновленого інтер’єру стали єдина комбінація приладів (блок з чотирьох циферблатів ліквідовано, а замість нього з’явився один прилад по центру передньої панелі). На передній панелі з’явилися кнопки підігріву сидінь, включення аварійної сигналізації, а також місце під магнітолу, розетка на 12v і бардачок. На бортових версіях комерційної лінійки встановлено нове рульове колесо.

Правда, проблеми з якістю збірки видно неозброєним поглядом навіть у оновлених машин. Та й самі дилери вельми скептично оцінили проведену модернізацію.

Відзначимо, що виробництво комерційних автомобілів 2016-го модельного року вже стартувало, машини почали надходити до дилерів.


Не пропустіть