Поліція масово штрафує українців за порушення правил паркування

0

Тільки в столиці за чотири останні місяці поліцейські склали понад 20 тисяч протоколів за порушення правил зупинки і стоянки автомобільного транспорту, пише avtoblog.org.ua.

Проблема «неправильної» парковки завжди залишається актуальною в нашій країні. Патрульна поліція покликана боротися з проявами принципу «паркуюся, де хочу». З цим і пов’язана така велика кількість виписаних протоколів.

Восени минулого року поліцейські приступили до практики евакуювати «неправильно» припаркованих авто у Львові, Харкові та Одесі. З настанням зими патрульна поліція працює в Миколаєві, а через деякий час патрульні приступили до виконання своїх обов’язків в ряді інших обласних центрів.

Безумовно, найбільша кількість транспортних засобів, які були відправлені на штрафмайданчики, зафіксовано в столиці – за чотири місяці евакуйовано 2932 машини. На другому місці Харків з показником 880 авто, далі йде Одеса і Львів – 431 і 350 автомобілів відповідно.

У таблиці наведено статистику евакуації автомобілів по містах України в період з 7 листопада 2015 року по 29 лютого 2016 року.

Screenshot_3

Нагадаємо, що порушників правил парковки евакуація автомобіля обходиться недешево. Наприклад, в столиці вартість доставки авто на штрафмайданчик становить 720 грн. Добу простою оплачуються в розмірі 144 грн, через сім днів ця вартість знижується на 24 грн. Настійно рекомендуємо українським водіям паркуватися в «правильних» місцях для того, щоб уникнути неприємностей і для економії власних коштів.


Не пропустіть