Mitsubishi приємно потішив любителів кросоверів

0

Японський автомобілебудівний концерн Mitsubishi підтвердив свої плани щодо щорічного випуску принаймні одного кросовера. Дана програма буде діяти в рамках розвитку лінійки автомобілів сегменту SUV цієї автомобільної марки.

Підсумки цієї роботи повинні перевести компанію в статус «нішевого виробника», щоб зрівнятися з Land Rover, що випускає виключно позашляховики.

В рамках довгострокового плану «Мітсубіші» буде до 2021 року включно щороку випускати по одній позашляховій моделі.

У початковий план компанії входить виведення на ринок серійної версії концепту eX, який на світовому авторинку буде конкурувати з Nissan Juke. Презентація цієї моделі відбудеться вже зовсім скоро. Крім бензинових і дизельних модифікацій, новий автомобіль також буде мати повністю електричну версію.

Після нього дебютує серійна версія гібридного кросовера – XR-PHEV II, дебют якого відбувся в минулому році. Автомобіль розташується в модельному ряду компанії між кросоверами Outlander і ASX.

За словами керівника британського офісу концерну «Мітсубіші» – Ленса Бредлі, компанія розраховує на забезпечення річного обсягу продажів своїх кросоверів до 2021 року до 45 тисяч одиниць автомобілів.


Не пропустіть