Термін перебування автомобілів з іноземною реєстрацією планують збільшити до одного року

Документ розроблений після протестів автомобілістів, які блокували рух на КПП, пише ua.112.ua.

Робоча група Закарпатської ОДА спільно з представниками власників автомобілів з іноземною реєстрацією та юристами Закарпатської митниці розробили проект закону, згідно з яким термін перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією збільшується з нинішніх 5 днів до одного року.

Про це йдеться в повідомленні на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

“Тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонн) 8711 згідно УКТ ЗЕД та причепів до них товарної позиції 8716 дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання зворотнього вивезення за умови письмового декларування, передбаченого законодавством України для громадян”, – йдеться в тексті законопроекту розміщеного на сайті.

Наголошується, що зараз термін вивезення транспортних засобів, ввезених з метою транзиту становить 5 днів, якщо переміщення відбувається у межах однієї митниці і 10 днів якщо переміщення відбувається у межах двох і більше митних пунктів.

Москаль особисто доставить законопроект до Верховної ради, йдеться у повідомленні.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Серж

    Сколько сволочи будете издеваться над людьми,не пора ли эту расcтаможку убрать. Самые дорогие авто в Украине в мире при нищающем народе. Еще Куба такая же нищая с дорогими авто. Разве это правительство служит народу?

  • мое имя

    и смысл?тогда лучше отменить пошлину на ввоз автомобилей как это сделали чехи и не морочить людям голову.

  • юрий

    твари порошенко и яценюк сколько над людми издеватся будете за яником хотите?