Для автовласників придумали новий спосіб “розводу”

0

Зловмисники користуються новим способом відбирання грошей у населення. Як передає o-doroge.com, на ручки дверей автомобіля вони пристібають навісний замок і залишають записку з номером телефону. Відправивши на нього певну суму, ви отримуєте повідомлення, де вказується місце знаходження ключа.

Що робити автовласнику, якщо він виявив таке «щастя» на своїй машині? Головне – ні в якому разі нікому не переводити гроші. Ви просто посприяєте процвітанню кримінального бізнесу. Але і пересуватися з замком на ручці не слід, можна пошкодити лакофарбове покриття на ручці і двері. Значить, замок треба видалити. Зробити це можна кількома способами. Не намагайтеся навіть підібрати ключ або скористатися відмичкою – занадто багато роботи марно.

Найпростіше – зрізати замок ножівкою або «болгаркою», але, звичайно, її може не виявитися під рукою. В цьому випадку знайдіть в багажнику будь-яку ганчір’я і обмотайте ручку двері і замок. Міцно зав’яжіть її, ще краще – перемотайте ізоляційною стрічкою. Все, ви можете вирушати в дорогу – до найближчого слюсаря, який розкриє або зріже замок. Якщо буде застосовуватися метод зрізання стороннього предмета, потурбуйтеся про збереження лакофарбового покриття. Від «болгарки» при різанні вилітає сніп іскор. Саме вони можуть залишити сліди на фарбі. Щоб цього не сталося, просто закрийте поверхню дверей і ручки будь-якою щільною тканиною, папером або заклейте малярським скотчем.

Якщо у вас немає можливості відразу їхати до слюсаря, не переживайте. З замотаним в ганчір’я замком можна їздити цілий день. Тканина фарбу не пошкодить.


Не пропустіть