Україна починає виробляти новий вид бензину

0

Паливо класу Євро-4 буде створюватися на Шебелинському ГПЗ

Шебелинський ГПЗ у кінці місяця почне виробництво бензину екологічного класу Євро-4, передає segodnya.ua.

Як заявило керівництво Шебелинського ГПЗ, вже в кінці поточного місяця підприємство запустить виробництво бензину Євро-4. Даний проект став можливий після тривалої модернізації виробничих потужностей заводу.

“Ми завершили один з масштабних модернізаційних проектів, з прорахованим і коротким, до року, строком окупності. Ми зможемо поліпшити насичення внутрішнього ринку вітчизняним паливом високої якості, а також зменшити залежність від імпорту”, – повідомив голова правління ПАТ Укргазвидобування Олег Прохоренко.

У прес-службі компанії також зазначили, що терміни запуску виробництва дизпалива класу Євро-4 були перенесені на вересень 2016 року через скасування, а також проведення нових тендерів на закупівлю обладнання для установки гідроочищення. При цьому вартість проекту вдалося знизити з 128 млн грн. до 70 млн грн.

За інформацією підприємства, в даний час “Укргазвидобування” виробляє близько 18 тис. т бензинів “Форсаж” стандарту Євро-2. Для додаткового завантаження ГПЗ в компанії розглядають можливість закупівлі імпортного та українського конденсату, а також легкої нафти.

Раніше виробництво бензинів, а також дизпалива класів Євро-4 і Євро-5 налагодили на Кременчуцькому НПЗ.


Не пропустіть