KIA викидає на ринок дюжину автомобілів

0

Представники KIA повідомили, що на американському ринку південнокорейський концерн збирається представити приблизно 22 новинки. Причому, за їхніми словами, всі новинки мало чим схожі на раніше випущені моделі. З’ясувалося, що керівництво концерну планує організувати жорстку конкурентну боротьбу.

Всі новинки з’являться на ринку протягом п’яти років. Причому інженери будуть розробляти новинки з нуля, так і проводити рестайлінг деяких моделей. І найбільш перспективною новинкою безсумнівно є Kia Sportage. Цю модель розсекретили на автосалоні у Франкфурті. А його оновлена версія може бути представлена громадськості в Лос-Анджелесі.

Співробітники концерну також займаються розробкою наступників Forte і Rio. Є ще й автомобіль Cadenza, який вже почали випробовувати. Крім того, варто виділити і автомобіль Optima, оснащений гібридною установкою. А ще фахівці концерну використовують в якості основи популярний автомобіль Hyundai для створення гібридного аналога.

До речі, представник концерну заявив, що поки фахівці не займаються розробкою спортивних моделей. Компанія оцінює їх перспективність на ринку.


Не пропустіть