Українські Skoda отримали нові версії

0

На заводі «Єврокар» почали збирати повнопривідні Superb B8 і новий дизель Octaviа, пише auto.mail.ru.

Про це повідомляє прес-служба «Єврокар». Українська збірка чеського флагмана буде доступна з бензиновим і дизельним двигунами об’ємом 2,0 л, що працюють в парі з коробкою DSG і повним приводом.

Повний привід Skoda працює на базі електронно-керованого багатодискового зчеплення і електронного контролера, який постійно обчислює розподіл потужності між передньою і задньою осями. При низькому навантаженні або накаті, рух здійснюється тільки через передню вісь.

“Запуск нової модифікації Superb дозволяє розширити не лише лінійку двигунів, а й можливості експлуатації повного приводу, що створює новий потенціал для цієї моделі. Ми розраховуємо на те, що частка продажів SKODA Superb в Україні становитиме не менше 10% від загального обсягу реалізації”, -Марина Яковлєва, генеральний директор ТОВ «Єврокар».

Крім того, «Єврокар» запускає дизельну версію Skoda Octavia A7 з екологічно чистим двигуном Euro 5 2,0 TDI, який обіцяє стати вельми економним: від 3,7 л\100 км в заміському циклі, 5,9 л\100 км – в міському циклі.


Не пропустіть