Якість доріг України продовжує вражати: покладений асфальт провалився під землю

0

У Миколаєві на вулиці Чигрина просіла ділянка дороги, яка була заасфальтована в минулому році після врізки труби водоканалом. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив активіст групи з контролю за ремонтом доріг Євген Воловий, пише mycity.mk.ua.

У 2015 році бригада «Миколаївводоканал» розрила дорогу, щоб зробити врізку труби на проїжджій частині. Ситуація закінчилася викликом поліції. На наступний день дорогу все-таки зарили і навіть поклали асфальт – притому, що на вулиці була мінусова температура. Якість покладеного асфальтного покриття дало про себе знати. Ділянка дороги просто-напросто потріскалася і просіла.

«Звертаюся до бригадира Алексєєнко, який працює в КП водоканал, і до всіх чиновникам, хто, так чи інакше, був причетний (дією або бездіяльністю) до цього незаконного розриття дороги в грудня 2015 Помилуйтеся на плоди вашої ідіотського праці! Все дє ** мо, яке було зліплено на швидку руку при мінусовій температурі, як і слід було очікувати – просто провалилося під землю. Місту завдано збитків в десятки тисяч гривень!!! », – написав активіст.

Він звернувся до мера міста Олександра Сенкевичу з пропозицією викликати співробітників водоканалу і зобов’язати повністю відновити цей відрізок дороги.

«Поставте їм завдання – повністю відновити цей відрізок дороги (вул. Чигрина 58-60) за допомогою перевірених підрядників (Дорлідер або НіколаевАвтодор), і нехай Алексєєнко та його бариги заплатять за це зі своєї кишені!», – вважає Воловий.


Не пропустіть