В автомобілях Bentley з’явиться «дворецький»

0

Британська марка опублікувала зображення інтер’єру автономного автомобіля майбутнього, пише auto.mail.ru.

Розкішний салон – лише концепт, який показує, в якому напрямку будуть розвиватися інтер’єри седанів Bentley протягом наступних 20 років. Як зазначає британський Top Gear, в розробці даної концепції брали участь 50 провідних фахівців марки під керівництвом шефа дизайнерів Штефана Зілаффа.

b71d7fa5a1c681c8d3ffa925479ba87b_orig

На думку авторів проекту, до 2036 році живих водіїв, безумовно, змінить автопілот, що вплине на компонування представницьких автомобілів: в салоні великих седанів (називати такі машини лімузинами не дуже коректно, оскільки за непотрібністю зникне головна прикмета такого типу кузова – перегородка, що відокремлює водійський і пасажирський відсіки) буде пара розташованих один навпроти одного диванів, яких буде розділяти невисокий столик.

Також з прикмет розкішного автомобіля майбутнього варто відзначити гнучкі дисплеї мультимедійної системи товщиною всього 0,5 мм, які «перестануть виглядати, як шматок прямого скла». Але найголовніше – пасажирам буде асистувати «голографічний дворецький», з яким можна буде розмовляти і давати певні доручення: наприклад, прокласти дорогу на роботу через фітнес-центр.

Для нинішніх «Бентлі» ні «голографічні дворецькі», ні ультратонкі дисплеї поки недоступні.


Не пропустіть