У Volkswagen три дні знищували документи

0

Дизельний скандал поповнився новими подробицями, якими поділився колишній співробітник компанії Деніел Донован. Він розповів, що після того, як в Volkswagen отримали звинувачення в шахрайстві з приводу викидів, співробітники Volkswagen протягом трьох днів нібито знищували різні документи і докази, пише carreviewauto.com.

Деніел Донован повідомляє, що він був незаконно звільнений 6 грудня 2015 роки за те, що відмовився перешкоджати правосуддю. Він працював співробітником, який відповідав за інформаційне управління з приводу травм та відповідальності за якість продукції. Донован розповідає, що не брав участі в знищенні доказів, через що в Volkswagen подумали, що він збирається звернутися в бюро з захисту навколишнього середовища.

Тим часом, представники Volkswagen повідомили, що звільнення Донована не має ніякого зв’язку з дизельгейтом. Нагадаємо, що 25 березня настає термін, коли Volkswagen повинен представити в США рішення щодо усунення проблем в 600 000 дизельних автомобілях, викиди оксиду азоту у яких в 40 разів перевищують норми. Компанії загрожує штраф в розмірі 46 млрд доларів і заборона на продаж дизельних моделей на території США.


Не пропустіть