Названі 5 найкращих доступних автомобілів 2015

0

Названі 5 кращих доступних автомобілів 2015 року за результатами конкурсу Autobest, до якого входить представник України Олег Василевський, головний редактор журналу Auto Bild Україна, – пише gazeta.ua.

26 членів журі з країн Європи визначило список номінантів на звання кращого доступного автомобіля року. Кращими моделями, що вийшли на ринок в 2015 році стали: Fiat Tipo / Aegea, Hyundai Tucson, Mazda CX-3, Honda HR-V і Opel Astra. Переможця оголосять 15 грудня.

Журі оцінює авто за такими факторами: ціна, доступність і вартість запчастин, безпека, місткість, витрата пального, керованість і багато іншого.

Цього рокуу позиції ManBest визнано кращим маркетинг-директора концерну Fiat-Chrysler. У номінації SafetyBest переміг Opel Astra нового покоління – за матричні світлодіодні фари IntelliLuxLED.

Повідомляється, 25 листопада, ці п’ять автомобілів пройдуть випробування на полігоні НАВАК в Белграді, після чого визначать марку переможця.

Раніше в журі входило лише 15 членів, однак зараз його склад був розширений до 26 експертів, що дозволило охопити нові ринки і новий досвід. Після введення в його склад представників Австрії, Бельгії, Великобританії, Ірландії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Франції та Швеції, охоплення конкурсу склало 91 відсоток країн Європи.

Організація Autobest створили у 2001 році з метою визначення кращого доступного автомобіля на європейському ринку. Спочатку верхня планка ціни на авто не повинна була перевищувати 15 тисяч євро. Зараз, після розширення складу журі, прийнято рішення підняти її до 20 тисяч євро.


Не пропустіть