В Україні тепер доступне голландське ГБО для авто

0

Компанія «Мотор-Газ», ексклюзивний дистриб’ютор голландського виробника газобалонного обладнання Prins, вивела на ринок України оновлені комплекти ГБО з електронікою Prins VSI-1, а також знизила ціни на наступне покоління обладнання Prins VSI-2, пише carreviewauto.com.

Електроніка Prins VSI-1 Silver Line вже пройшла випробування часом (випускається близько 12 років), і протягом минулого року фахівці «Мотор-Газ» спільно з голландськими інженерами адаптували її для роботи з газовими форсунками Barracuda і редуктором Shark. Останні вузли вже теж пройшли ресурсні випробування в Україні, довівши свою здатність надійно працювати при будь-якій якості зрідженого газу на наших заправних комплексах.

Даний комплект призначений для установки на 4-, 6- і 8-циліндрові двигуни з розподіленим уприскуванням палива. На відміну від «чистого» голландського комплекту, ГБО Prins VSI-1 – адаптоване обладнання для українського ринку і коштує на 300 євро дешевше, тобто за ціною Prins став подібний з комплектами ГБО італійських виробників.

Сучасний комплект ГБО Prins VSI-2 з електронікою і редуктором Prins і японськими форсунками Keihin став дешевше в середньому на 100-150 євро і тепер для 4-циліндрового мотора коштує 1000 євро, для «шістки» – 1300 євро, для мотора на 8 циліндрів – 1500 євро.


Не пропустіть