Tesla Model X в Україні: уже замовлено 20 електричних кросоверів!

0

Нині на вітчизняному ринку автомобілів можна спостерігати парадоксальні ситуації. З одного боку продажі впали нижче плінтуса. З іншого – у преміум-марок вони зросли в рази. Ну а з третього – українці все частіше купують електричні машини, причому незалежно від особистих статків і вартості електрокарів, пише topgir.com.ua.

З кожним днем з’являється все більше дилерів і контор, що пропонують електромобілі, починаючи від Nissan Leaf і закінчуючи дорогими спорткарами начебто Fisker Karma і Tesla Roadster. Але, як ви знаєте, недавно Тесла презентувала електричний кросовер Model X. З огляду на любов українців до такого класу машин, ми навіть не сумнівалися в надходженні замовлень на новинку з України.

Як з’ясувалося, наші люди дуже активно взялися за покупку Tesla Model X. Так, як розповів кореспонденту ТопЖир засновник Tesla Club Ukraine Назар Шимона-Давида, тільки через нього вже зарезервовано 7 примірників! При цьому середня вартість новинки, з урахуванням доставки і легалізації в нашій країні – близько 120-130 тисяч євро.

Крім того, з аналогічним питання про оформлення попередніх замовлень на авто ми звернулися в декілька інших компаній, що іменуються «сірими» дилерами. Зокрема, опитані нами фахівці завозять автомобілі з США. За їхніми даними, сьогодні в Україні сумарно вони мають 12 заявок. Отже, разом маємо 19 автомобілів. Що вельми і вельми немало, враховуючи нинішню економічну ситуацію, і ціну Tesla Model X . Але особисто ми тільки “за”, адже чим більше у нас буде електричних авто, тим краще буде екологія. Так, на «трошки», так, це крапля в морі. Але без старту не буває ні фінішу, ні чек-поінтів …


Не пропустіть