В Україні розпочався прийом замовлень на оновлений Lexus ES 250

0

Модель пропонується в двох комплектаціях з бензиновим двигуном об’ємом 2,5 літра, пише mashyna.com.ua.

З 17 березня 2016 року в Україні розпочалися замовлення на оновлений бізнес седан Lexus ES 250. Оновлений ES зберіг усі основні риси попередника, але став виглядати більш динамічно за рахунок нової форми решітки радіатора, стрілоподібних денних ходових вогнів L-подібної форми та протитуманних фар нового дизайну (які тепер розташовані по краях бампера, візуально розширюючи автомобіль). У кольоровій палітрі кузова ES з’явилися чотири нові варіанти, а салон ES отримав чотири свіжі кольорові рішення.

Оновлений ES обладнаний системою курсової стійкості (VSC), протибуксувальною системою (TRC) та системою допомоги при русі на підйомі (HAC). Крім того, водія та пасажирів у салоні захищають 10 подушок безпеки, включаючи подушки безпеки для колін водія та переднього пасажира.

Модель пропонується у двох комплектаціях (Business та Executive) з 2,5-літровим 4-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 184 к.с. (крутний момент 235 Нм) з системою зміни фаз газорозподілу Dual VVT-i. В парі з двигуном працює 6-швидкісна автоматична трансмісія. Максимальна швидкість ES 250 становить 207 км/год, витрати пального в змішаному циклі 9,8 л/100 км, вміст CO2 у відпрацьованих газах (190 г/км).


Не пропустіть