В Україну хлине потік дешевих старих авто з Європи

Законопроект, ініційований закарпатським губернатором може наповнити Україну напівлегальними легковиками з Європи, пише www.rbc.ua.

Робоча група губернатора Закарпаття Геннадія Москаля разом з власниками транзитних автомобілів подали до Верховної Ради законопроект про збільшення терміну транзиту авто через Україну до 1 року.

Автоімпортери виступили проти, адже такий законопроект здатний істотно знизити продажі нових автомобілів.

Експерти вважають, що якщо подібний закон буде прийнятий, в Україні хлине потік нерозмитнених автомобілів. Хоча пільга діятиме лише рік, нерозмитнені машини на транзитних номерах їздитимуть по кілька років. Бюджету забезпечені збитки, адже за “розмитнення” ніхто платити не буде. Продавці нових автомобілів в цьому випадку також виявляться в невигідному становищі.

При ціні вживаного автомобіля в 2-3 тис. Євро в Словаччині чи Польщі, законне оформлення його в Україні потребують ще 4-7 тис. Євро. Природно, платити зайві гроші ніхто не хоче, а тому багато водіїв їздитимуть на нерозмитнених машинах по багато років. За нинішніми законами користуватися нерозмитненим автомобілем можна за умови, що раз на рік він перетинає кордон тієї країни, в якій зареєстрований. Зараз в більшості випадків транзитні машини використовують жителі прикордонних міст і сіл, оскільки їм простіше виїжджати за кордон. У разі ж прийняття закону подібну схему буде використовувати вся країна, вважають експерти.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Леонид

  Тимофеевы и Васадзе занерничали.

  • Shrek Dnepr

   и порошенки)))

 • дмитро

  правильно! нарешті необхідно подумати про простий народ! а не про олігархів з їхніми автосалонами! чому при вартості авто 3000 євро я маю сплатити мито 6000 євро? за які такі заслуги я маю платити такі гроші? куди вони йдуть? кому в карман? чому президент та премєр підняли собі зарплату втричі,а простому люду тільки накидають податки? чому вся банківська система україни в “мінусі” а колишній банк гонтаревої в “плюсі” чому війна з росією тільки нашими силами( потріоти) а влада і далі торгує, тягає їхні авто до нас на продаж? чому відмінили безкоштовне харчування дітям початкових классів в школах,а депутатам добавили в бюджеті на харчування в раді? перечисляти є багато чого , але все це до пори-часу!

 • Правда

  Дайте простим людям нормально жити ,дайте нам дихати в нашій країні на повні груди . Ви п…си там у верховній раді думаєте ,що будете жити так вічно?Ні прийде і вам кінець ,будете гнити у могилах і будуть прокляті ваші діти та онуки. Здохніть !!!!!

 • аноним

  а эти “автоимпортеры” которые против, не хотят ответить на вопрос почему у них машины даже новые дороже чем в Европе? А б/у так и вообще в несколько раз дороже. С какого х… мы должны переплачивать этим автоимпортерам?

  • Shrek Dnepr

   это не им переплачивать, это “в казну” типа, ну шоб было шо порвать)))

 • Стёпа

  Не пройдёт такой закон, ещё много упырей…

 • Кв

  Зробіть просто розмитнення щоб авто дорожчало не більш ніж на 10% і тоді побачите ,що буде всі будуть ввозити авто і офіційно розмитювати, обєм ввезеня зросте в 10-20 разів і бюджет отримає гроші а украінці машини, а автовиробник якщо криворукий і за 25 років не навчився випускати машини то краще його вбити вже. А автоімпортери хай хавалотне відкривають хто купляв нові авто то і куплятиме.

 • Бідний Укр

  не буде такого щастя для Українців. багато еліти ще не наїлись, не напились.

 • Рома

  Закон класний, але через бидло що сидить в верховній раді, його не приймуть…. ТАк що потрібно нам змиритися з тим і їздити на тому що є….

 • олег

  або правила міняти(без крові мабуть вже не вийде)або країну …..

 • Павел

  им плевать на нас , а нам на них. А воз и ныне там.Так и живем !!!

 • bueno

  Если примут закон, пустят дешевые использованные автомобили из Европы, то украинские автозаводы закроются. Новые Сенсы “патриоты” покупать перестанут. Десятки тысяч рабочих выкинут на улицу, предприятия не будут платить налоги. Если смотреть на соседнюю Белоруссию, то у них толком не было легкового автопрома, и защищать от Европы было нечего, а вот свой грузовой автопром белорусы успешно защищают.

  • Shrek Dnepr

   не особо и ща сенсы покупают)))за его деньги норм машину можно взять, и уй с ним шо ей 8-10 лет, зато не рассыпется сразу за автосалоном)))))

  • Анатолій Криськов

   А какие сотни тысяч, если Заз около года и так не работал? И почему стоимость зазов, каким то удивительным образом всегда приравнивалась к доллару?

 • Лінч

  Вальцмани, Гройсмани дорвались до влади та продовжують грабувати україїнський народ. Всю цю жидівську владу зібрати у одному місці та потравити заріном нахрен, інакше вони нас загонять в такі злидні що нам і не снилося. Через несплату тарифів через приватних судових виконавців будуть відбирати у нас квартири та в селі домівки. і не лопнуть від жадності поки ми їм не всунемо вили в пузо. тільки фізичне знищення казнокрадів та хабарників, а також пьяних за кермом як у китаї – збив насмерть – розстріляли. так же із хабарниками. пропоную побудувати на майдані 2 памятники, один хабарнику, другий казнокраду. це вісельніци. а щоб повішений хабарник чи казнокрад не завонявся то міняти повішеного кожної доби а то і години.

 • Shrek Dnepr

  очень “свежая” новость на укр.нете, я вшоке))))