Як в Криму будуть карати водіїв за українські номери

0

За словами Наталії Поклонскої, протягом перших трьох місяців автовласники, які не встигнуть до 1 квітня змінити автомобільні номери українського зразка на російські, не будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.

Автовласники Криму, які не встигнуть до 1 квітня змінити автомобільні номери українського зразка на російські, не будуть притягуватися до адміністративної відповідальності протягом трьох місяців після встановленого терміну. Як передає ТАСС, про це повідомила прокурор Криму Наталія Поклонська.

«Існує певна програма, існує певна пропозиція в плані того, що якщо людина не встигла пройти всю перереєстрацію, то протягом перших трьох місяців після набрання чинності нових нормативів ніхто залучати до реальної відповідальності, до адміністративної, не буде. Для початку будуть прийматися запобіжні заходи», – сказала вона.

Громадяни РФ, які проживають в Криму, повинні замінити українські номери на російські до 1 квітня 2016 року. Раніше повідомлялося, що водіїв, які не зроблять цього, чекає покарання у вигляді штрафу в сумі від 500 до 800 рублів, а в разі повторного порушення – штраф 5 тисяч рублів або позбавлення права керування транспортним засобом строком від одного до трьох місяців.

Як раніше повідомлялося в кримських містах збираються кілометрові черги з автомобілістів, охочих встигнути у встановлені терміни отримати номери російського зразка. Кримські державтоінспектори не справляються з напливом водіїв, про це стало відомо ще на початку березня.


Не пропустіть