Японія планує перейти на новітні види палива

0

Уряд Японії прагне за 15 років довести до 800 тисяч кількість зареєстрованих в країні екологічно чистих автомобілів на паливних батареях, що використовують водень в якості пального.

Про це повідомляє ТАСС.

Як повідомило міністерство економіки, торгівлі і промисловості, влади докладати зусиль до того, щоб до 2025 року знизити ціну на водневий автомобіль з нинішніх 7 млн єн ($63 тис.) до прийнятного рівня близько 2 млн єн – близько $18 тис. Уряд має намір сприяти тому, щоб в чотири рази збільшити кількість водневих заправок. За найближчі десять років передбачається створити мережу з 320 таких станцій – переважно у великих містах.

Нині в Японії водневі автомобілі вже виробляють компанії Toyota motor і Honda motor. Літню Олімпіаду, яка в 2020 році має відбутись у Токіо, будуть обслуговувати тільки такі машини, з якими в Японії пов’язують великі технологічні і екологічні плани. При поєднанні водню з атмосферним киснем виробляється електроенергія, яка приводить в дію двигун. При цьому в атмосферу викидається тільки нешкідлива водяна пара.


Не пропустіть