Електромобілі Smart офіційно прийдуть в Україну

0

Електромобілі Smart Electric Drive нового покоління надійдуть в офіційний продаж на території України, заявив Ярослав Пригара, генеральний директор компанії «АвтоКапітал», імпортера автомобілів Daimler AG в Україні на особистій сторінці в Facebook, пише root-nation.com

“Навесні наступного року модель [Smart fortwo Electric Drive] дебютує в Європі, в списку країн, де електромобіль буде продаватися, офіційно тепер і Україна.” – Ярослав Пригара.

Пробіг на одному заряді у новинки буде в два рази більше, ніж у актуальної моделі, батарея отримає восьмирічну гарантію від виробника. Виробник заявляє, що поточний Smart fortwo Electric Drive здатний проїхати приблизно 145 км на одному заряді, тобто від новинки можна очікувати 250-300 км.

Транспортний засіб, про який говорить гендиректор «АвтоКапіталу», поки не представлено – його презентація, як заявив Пригара, відбудеться навесні цього року. Сам виробник ще в минулому році говорив, що Smart fortwo Electric Drive 2016 обов’язково з’явиться, але станеться це в кінця 2016 або початку 2017 року.

Пригара каже, що поява навесні 2017 року електромобілів Smart в Україні – аванс вітчизняному ринку, так як «в країні, як і раніше, залишаються невирішеними цілий ряд інфраструктурних завдань, вирішення яких необхідне для комфортної експлуатації електромобілів».

Він також зазначив, що автомобіль стане дешевше попередника. Точний цінник поки не називається, оскільки він не затверджений, але попередня вартість «приємно здивувала» гендиректора «АвтоКапіталу».


Не пропустіть