Новий завод Mercedes: замість Росії оберуть іншу країну

0

Компанія Daimler може відмовитися від будівництва заводу з виробництва легкових автомобілів Mercedes-Benz в Росії, пише auto.mail.ru.

Замість цього виробник може організувати складальне виробництво на території Польщі. Про це з посиланням на німецькі і польські ЗМІ повідомляє Automotive News.

У січні 2016 року голова Daimler Дітер Цетше заявляв, що в компанії не відмовляться від планів з будівництва заводу з виробництва легкових автомобілів Mercedes в Росії, незважаючи на ситуацію в російській економіці. Але тепер, схоже, німецький концерн задумався про зміну своїх планів через затяжну рецесію, пише видання Automobil Produktion.

В ролі потенційного місця для нового заводу в Daimler розглядають майданчик в місті Явор, розташованому на південному заході Польщі. Саме до нього свого часу придивлялася і компанія Jaguar Land Rover, яка в останній момент вирішила побудувати завод в Словаччині. При цьому, за даними польського видання Puls Biznesu, в Яворі можуть організувати не тільки складання легкових автомобілів Mercedes, а й завод з виробництва двигунів. А рішення з даного питання оголосять вже до кінця поточного місяця.

Втім, офіційний представник європейського підрозділу Daimler був більш лаконічний і зауважив, що в даний час «ніяких рішень про будівництво нового заводу з випуску легкових Mercedes-Benz в Європі не прийнято».


Не пропустіть