Продажі Nissan Sentra в Україні набирають обертів

0

З моменту появи в Україні Nissan Sentra в 2015 році автомобіль відразу завоював популярність автолюбителів. За цей час він набрав 250 продажів, що дозволило автомобілю увійти до трійки найбільш продаваних автомобілів України в сегменті С-класу, пише uincar.ru.

Крім того, продажі новинки змогли забезпечити компанії Nissan надійний тил, і продажі цієї торгової марки в Україні становлять 2500 автомашин, що, в свою чергу, збільшило присутність компанії на ринку на 5 відсотків.

За відомостями, що надійшли з компанії, найбільше машин цієї моделі продалося в Харківській області. Далі йде Київська, а після неї Донецька.

І це ще не найкращий показник, в компанії впевнені, що автомобіль може піднятися і вище. Уже зараз, за ​​два перших місяці року, автомобіль вибрався на друге місце з продажів автомобілів С-класу, обігнавши третю Mazda і дещо не наздогнавши Toyota Corolla.

Ціна автомобіля в країні досягає 440 тисяч грн в стокової версії і 565 тисяч гривень за топовий варіант автомобіля з варіатором.


Не пропустіть