Німецький автопром створить тисячу робочих місць в Україні

0

Німецькі постачальники деталей для автомобільної промисловості заявили про наміри побудувати нові заводи у Західній Україні упродовж найближчих років, пише ipress.ua.

Делегація німецької економіки в Україні оприлюднила дані про посилення економічних зв’язків між Києвом та Берліном і плани щодо розширення присутності німецького автомобільного бізнесу в Західній Україні.

Німецькі інвестори планують створити 9-10 тисяч нових робочих місць. Про це йдеться у оприлюдненій у вівторок, 22 березня, заяві Делегації німецької економіки в Україні. Бізнесмени уточнили, що на сьогодні на виробничих майданчиках у західному регіоні України вже працюють біля 25 тисяч осіб.

Делегація також повідомила про “значне зростання” кількості німецьких компаній в Україні – з березня 2013 року, ще до початку конфлікту на Донбасі. Відтоді присутність економіки Німеччини в Україні зросла на 5,1 відсотка, а кількість юридичних осіб з німецькою участю – на шість відсотків. За статистикою організації, експорт з Німеччини до України у 2015 році значно впав – на 18,4 відсотка у порівнянні з 2014 роком, проте в січні поточного року вперше за 32 місяці показав зростання – на 11,8 відсотка.

Український експорт до Німеччини у січні 2016-го зріс на 7,7 відсотка. Загалом обсяг прямих німецьких інвестицій в економіку України на кінець минулого року становив біля 5,4 мільярда доларів США. Делегація вказала, що це – 12,5 відсотка загальних прямих іноземних інвестицій в Україну, третє місце після Кіпру та Нідерландів.


Не пропустіть