ДАІ вже не штрафує, а проводить роз’яснювальні бесіди

0

ДАІ вирішило боротися з маршрутниками, які порушують ПДР, не зовсім звичним способом – НЕ штрафуючи конкретних винуватців, а проводячи роз’яснювальні бесіди з керівництвом компаній перевізників.

На сьогодні на території Київської області почастішали випадки ДТП з пасажирськими перевізниками. Вплинути на ситуацію обласна Державтоінспекція вирішила не зовсім звичним способом. З метою профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті та попередження порушень ПДР водіями автобусів керівництво ДАІ прийнято рішення ініціювати проведення нарад за участю представників районних адміністрацій, прокуратури, Укртрансінспекції, зацікавлених громадських організацій та керівників підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів. Про це повідомляє прес-служба міліцейського відомства.

Під час цих спільних бесід правоохоронці звернуть особливу увагу на неухильне дотримання вимог ПДР і встановленого швидкісного режиму руху водіями маршруток, а також – на техстан автобусів і особливості керування транспортними засобами в осінньо-зимовий період року.

Крім того, керівництво ДАІ Київської області настійно рекомендує всім громадянам не користуватися для проїзду випадковими транспортними засобами, а вдаватися тільки до послуг офіційних автоперевізників, які перевозять пасажирів на встановлених і узгоджених маршрутах і мають необхідні дозвільні документи.


Не пропустіть