У той час, коли на Майдані гинули люди, син Порошенка купував дороге авто

0

Поки на Майдані масово гинули люди, син президента україни і народний депутат від БПП Олексій Порошенко купував дорогий автомобіль. Як стало відомо, наприкінці лютого 2014 року в ДАІ на Олексія Порошенка був зареєстрований автомобіль BMW 320i.

На ім’я сина президента машина була записана приблизно через тиждень після того, як в центрі столиці України загинуло близько 100 осіб. Це означає, що сама угода купівлі-продажу відбулася ще раніше і фактично відбулася під час трагічних подій на вулиці Інститутській, яка згодом була перейменована у вулицю Героїв Небесної сотні.

В МВС України CarDiagram повідомили, що 28 лютого на Порошенка Олексія Петровича був зареєстрований автомобіль BMW 320i. Збігів з повними тезками бути не може, адже саме на такій машині в квітні 2015 року син президента потрапив в аварію. У «БМВ» Олексія тоді врізався доброволець полку «Азов», що їхав на Mitsubishi L200. Саме тоді стало відомо, що син президента їздить на BMW 320i з відкидним верхом.

За даними МВС, автомобіль не новий – 2011 року. Очевидно, народний депутат, який пройшов до парламенту за списками партії свого батька, купував свій кабріолет у знайомих. Тому сказати, у скільки він обійшовся Олексія Порошенку, дуже важко. Єдине, що можна відзначити, у офіційного імпортера BMW в Україні базова 320i у мінімальній комплектації коштує близько 1 млн гривень.

Баварський кабріолет – не єдиний автомобіль, яким володіє син президента. За інформацію, яку нам надали в МВС, на Олексія Порошенка зареєстровано ще два недешевих авто.

1458655385_poroshenko-bmw

У таблиці, яку надали в Міністерстві внутрішніх справ, зазначено, що народному депутату належить ГАЗ-14. Під цим скромним позначенням ховається радянський представницький автомобіль «Чайка». Ці машини збиралися вручну на Горьківському автозаводі з 1977 р. по 1988 р. Всього таких «Чайок» встигли зібрати трохи більше тисячі примірників. Так що автомобіль можна вважати раритетним.

Ще одне авто в парку Олексія Порошенка – люксовий позашляховик LAND ROVER DISCOVERY з трилітровим двигуном.

Цікаво, що всі три автомобілі куплені сином президента в дуже короткий термін – з серпня 2013 року по лютий 2014 року. Тобто фактично за півроку.


Не пропустіть