Автомобіль українського співака виставили на продаж (фото)

0

Власники легендарного Volkswagen вирішили продати його, пише lime.apostrophe.com.ua.

У Мережі з’явилася інформація про те, що власники вирішили продати автомобіль Volkswagen, який був знятий в кліпі популярного українського гурту “Воплі Відоплясова” “Чудовий світ” в 2012 році.

Відповідне повідомлення з’явилося на порталі новин Запоріжжя “Заноза”.

“Volkswagen T2 (Transporter), 1975 року випуску, знімався у фільмах та кліпах!!! Затребуваний завжди! Стан хороший! Номери кузова і документи в порядку! Ціна договірна!!!” – так описує автомобіль його власник Олександр на сайті з продажу авто.

Volkswagen Transporter – перший мінівен і другий цивільний автомобіль Volkswagen після Volkswagen Käfer. Ідея створення Transporter належить голландському імпортеру Volkswagen Бену Пону. 23 квітня 1947 Бен Пон побачив на заводі Фольксваген в Вольфсбурзі автоплатформу, споруджену працівниками заводу на базі “Жука”. Пон вирішив, що за часів відродження Європи після Другої світової війни автомобіль для перевезення дрібних вантажів може стати дуже популярним. Коли він запропонував свої ескізи генеральному директору Генріху Нордхофу, той погодився втілити ідею Бена в життя. Transporter представили 12 листопада 1949 року на офіційній прес-конференції.

Менше ніж через рік після прес-конференції перший серійний T1 зійшов з Вольфсбургського конвеєра.

У 1967 році з’явилося друге покоління – Transporter T2. У ньому була збережена основна концепція T1 з частини шасі і дизайну. VW T2, як і його попередника, випускали на заводі Volkswagen в Ганновері. З більш ніж 2,5 млн автомобілів T2, вироблених в Німеччині, дві третини пішли на експорт.


Не пропустіть