В Україні звичайні велосипеди переобладнують в електровелосипеди

0

В Україні звичайні велосипеди переобладнують в електровелосипеди. Про це Gazeta.ua повідомив менеджер компанії Voltabikes Максим Алексенко.

“Будь-який велосипед можна переобладнати на електричний. Це значно збільшує відстань, яку можна проїхати. Для порівняння: на звичайному людина проїжджає 30-40 кілометрів, на електричному – 100 кілометрів. І майже не відчуває втоми,” – каже Максим Алексенко.

За його словами, вартість переобладнання коштує 9500-1800 грн. Для цього варто купити блок із акумуляторами, контроллер і мотор-колесо. Колесо універсальне, підходить для більшості сучасних велосипедів. У ньому вмонтований електродвигун. Акумулятори кріплять на раму велосипеда.

“Замість купівлі готового електровелосипеда переобладнгують звичайний зазвичай ті, хто має свій якісний велосипед і не хоче купувати ще один”, – говорить менеджер.

На переобладнаному велосипеді можна їздити як на електроприводі, так і звичайним способом – крутячи педалі. Маючи мотор-колесо, можна заощаджувати сили при підйомі на пагорби.

Заряду акумулятора для мотор-колеса вистачає на 40-70 км. Заряджають їх від звичайної розетки 220 вольт. Для цього достатньо 7-8 годин


Не пропустіть