Світовий автопром поповниться новою маркою авто

0

Британська компанія Dyson заявила про готовність створити принципово нову марку автомобілів, пише avtoblog.org.ua.

Сама по собі компанія Dyson вже досить успішна на ринку багатьох країн світу. Бренд знайшов популярність завдяки розробці і виробництву численних електропобутових приладів (пилососи, вентилятори та ін.).

На думку керівництва компанії Dyson, їх майбутні авто просто приречені на успіх. Таке переконання грунтується на тому, що всі машини нового автомобільного бренду будуть оснащені власною електричною силовою установкою.

Відповідну інформацію журналісти виявили в «Національному плані розвитку інфраструктури», опублікованому на сайті уряду Великобританії. Перша редакція документа була опублікована в середу, 23 березня. Там було зазначено, що уряд Великобританії бере участь у фінансуванні проекту компанії Dyson з будівництва нового транспортного засобу з повністю електричною силовою установкою. Розробка ведеться безпосередньо в штаб-квартирі підприємства, в місті Малмсбері, на півдні Англії. Очікуваний обсяг інвестицій – 174 млн. фунтів (220 млн. євро). При реалізації проекту в місті будуть додатково створені до 500 робочих місць в області машинобудування.

Пізніше на урядовому сайті з’явився оновлений варіант «Національного плану», в якому електромобільний проект Dyson вже не згадувався. Збереглася лише інформація про грант в розмірі 16 млн. фунтів (20 млн. євро), які компанія інвестує в розробку батарей нового покоління.

У минулому році виробник техніки придбав американську компанію Sakti3, чиї розробники заявили про створення нового типу акумуляторів, що перевершують за ємністю і терміном служби сучасні літій-іонні. Нові джерела енергії планується використовувати в роботах-пилососах, а також іншу електроніку.

Офіційні представники Dyson відмовилися коментувати інформацію. За словами прес-секретаря компанії, «вони ніколи не розкривають інформацію про запропоновані продукти». Журналісти також звернулися із запитом до представників урядового департаменту, який займається питанням розвитку екологічно чистих транспортних засобів. На момент публікації замітки відповідь від чиновників не надійшла.


Не пропустіть