Названі найбільш аварійні області в Україні

0

Державтоінспекція опублікувала дані про статистику ДТП в Україні, пише auto.mail.ru.

В цілому, згідно зі статистикою ДАІ, українські дороги стали безпечніше. За даними ДАІ, загальна кількість ДТП за 9 місяців 2015 знизилося на 18%, а ДТП з потерпілом – на 11%. Проте реальні цифри будуть менш оптимістичні. Якщо зі звіту вилучити АР Крим, яку Україна не контролює і не отримує звідти ніяких даних, а також Донецьку і Луганську області, які контролюються лише частково, загальна кількість ДТП знижується тільки на 8%, а серйозні ДТП падають на 1,2%.

До того ж, варто врахувати, що продажу автомобільного палива на АЗС впали на 26%, а значить – загальна кількість машин на дорогах знизилася. Разом зі зменшенням трафіку зазвичай знижується і аварійність. Так що з цими даними поліпшення дорожньої ситуації в Україні виглядає ще більш сумнівним.

Найбільше зростання числа важких ДТП зареєстровано в Миколаївській (23,3%) та Івано-Франківській (20,3%) областях. На третьому місці Київ, де кількість серйозних ДТП зросла на 13,6%.

Найкраще працювали над поліпшенням безпеки доріг у Полтавській області, про що свідчить поліпшення статистики важких ДТП на 20%. Також впевнену позитивну динаміку демонструють у Дніпропетровській (15%) і Чернівецької (13,2%) областях.

Найбільша аварійність на тисячу населення зафіксована в місті Києві (8,6 ДТП на тис.). Також висока частота аварій в Київській області (4 ДТП на тис.) Та Одеської області (3,9 ДТП на тис.). Решта областей України куди менше відрізняються від середнього показника, який складає 1,6 ДТП на тисячу населення.


Не пропустіть