Вживаний електрокар може виявитися «лимоном»

0

Мальовничий термін існує у англомовних народів – “Lemon Car”, що означає “проблемний автомобіль”, дефекти якого виповзають вже після придбання. Американський журнал Consumer Reports відомий своїми жорсткими і безкомпромісними дослідженнями товарів, заснованими, зокрема, на основі відгуків покупців. До вашої уваги нещодавній звіт «Used Cars To Avoid Buying», традиційно присвячений автомобілям, зокрема електрокарам і гібридам, пише motorglobe.org

Надійність з оцінкою «помітно нижче середнього» знову отримали Tesla Model S, випущені в 2012, 2013 і 2015 рр. Журнал попереджає покупців вторинного ринку про необхідність ретельних перевірок таких зразків. Оцінку надійності «нижче середнього» отримали ранні екземпляри BMW i3 2014 модельного року. Судячи з того, що машини 2015 року в червону зону не попали, компанія допрацьовувала модель.

Трохи здав позиції Nissan Leaf. Минулорічний огляд давав гарну оцінку Leaf 2013 року, але ось наступні випуски опустилися до рівня BMW i3. Що ж стосується гібридів, то Consumer Reports відзначає, що моделі General Motors, Toyota і Ford показують задовільні результати (поки що) і мають непогані шанси на ринку старих авто.


Не пропустіть