Чи продаватиметься Nissan Leaf в Україні

0

Планів щодо початку продажів Nissan Leaf в Україні на 2016 фінансовий рік (1 квітня 2016 року – 31 березня 2017 року) у офіційного дилера немає. Про це повідомив фахівець зі зв’язків з громадськістю «Ніссан Мотор Україна» Володимир Іванов.

Нагадаємо, що станом на початок року в Україні було зареєстровано 568 електромобілів. А за перші два місяці 2016 року було продано ще 125 штук. І найпопулярнішим серед українців став саме Nissan Leaf. Цих хетчбеків за півтора місяці 2016 придбали понад сотню. Можна погодитися, що поки продажі “ліфів” в Україні зростають за рахунок електромобілів з пробігом, які коштують відносно недорого ( до $20 000). Але з досвіду підприємців, які завозять в країну такі “зелені авто”, відомо, що українці цікавляться, коли ж офіційний дилер Nissan представить у салонах й електричну модель, пише electrocars.com.ua.

За словами Іванова, «Ніссан Мотор Україна» не збирається поки офіційно продавати електрокари і називає кілька причин. Так, в першу чергу це незацікавленість українського уряду в популяризації електромобілів. “У європейських країнах, які турбуються про стан екології, скорочення викидів СО2 в атмосферу, електромобілі набувають популярності активно. Там є дотації населенню на покупку електрокарів в розмірі до 8 тис. євро. У деяких країнах скасували ПДВ, разові і регулярні податкові платежі. Також власників електрокарів звільнили від оплати проїзду тунелями, вони можуть безкоштовно в’їжджати до центральної частини міста, зелені зони, безкоштовно користуються парковками і зарядними станціями”, – зазначають у компанії.


Не пропустіть