Як відучити людей викидати сміття з машин: знайдено новий метод

0

В Австрії намагаються новими способами відучити від шкідливої ​​звички водіїв і пасажирів автомобілів, пише auto.mail.ru.

В австрійському муніципалітеті Кірххайм вважають проблему сміття, яке залишають після себе автомобілісти, однією з найважливіших: алюмінієві банки, скляні пляшки, пластикова упаковка і недопалки не тільки спотворюють навколишні краєвиди, а й шкодять природі.

2dba8c8b198509f4e01d4eb251a10fd0_orig

У свою чергу, влада щорічно влаштовує суботники зі збору сміття, але водії і пасажири продовжують забруднювати узбіччя доріг. Але приводом вжити термінових і більш ефективнних заходів з’явилися – масові звернення місцевих фермерів. Останнім часом від людської недолугості почали страждати тварини: жуючи траву, корови почали часто ковтати шматки банок і осколки скла, що стає причиною не тільки травм, але навіть смерті худоби.

Щоб закликати до совісті автомобілістів, глава муніципалітету Ханс Кронбергер доручив не просто прибрати сміття з узбіч, а на місці кожної знайденої пляшки, недопалка або сигаретної пачки увіткнути яскраву стрілку з жовтого пластика. Всього було встановлено близько 300 таких «покажчиків». Як пояснення поруч встановлені щити з намальованою коровою і написом: «Сміття губить моє здоров’я».

Прибрати стрілки і оцінити, наскільки ефективною виявилася цяміра, кірххаймскы добровольці (пластикові стрілки розставляла місцева добровільна пожежна дружина) планують через місяць, в кінці квітня.


Не пропустіть