До уваги водіїв: з’явився новий вид шахрайства

0

У Голосіївському районі Києва почали орудувати шахраї, які намагаються “розвести” водіїв автомобілів – стверджують, що нібито в їх машинах знаходяться чужі речі, пише obozrevatel.com

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав житель Києва Ігор Сорока.

Зокрема, інцидент стався 27 березня.

847775

“Став учасником (не тільки я, а й інші автомобілісти) в своєму дворі з дуже неприємною ситуацією. Все відбувалося на вул. Голосіївська і на початку проспекту Науки, біля “Нової пошти”, якщо бути точнішим”, – розповів киянин.

За його словами, в цьому районі почала орудувати група осіб кавказької національності, які “ходять і заглядають в машини”.

“Вони б’ють по колесах, перевіряю сигналку, і роблять все, щоб господар вийшов до них на вулицю. І тоді його починають “пресувати”. А легенда, яку вони розказують, така: один з них показує екран телефону, що мовляв GPS показує, що у вашій машині знаходяться його речі (а саме, реєстратор, магнітола, навігатор і т.д.). “Розвод” чистої води. І такий прес трапився 27.03 в одному з дворів на вул. Голосіївська. Коли один з власників авто, що після спрацювання сигналізації вийшов на вулицю, після їх “наїздів” не розгубився і відразу викликав поліцію, то вони відразу пішли, мовляв, їх таксі чекає “, – написав Сорока.

При цьому, за словами киянина, в його випадку шахраї “ще далі пішли”.

“Вони дізналися, де я живу, почали ходити і телефонувати, мовляв, уже в моїй машині знаходяться їхні речі. І таку легенду вони кажуть всім”, – попередив Сорока.

Він додав, що після цих випадків місцеві жителі бояться залишати автомобілі біля дому. “Багато людей, що ставили машини в нашому дворі, в ту ніч перегнали її на стоянку”, – написав киянин.


Не пропустіть