«Зсувне крило чайки» – новий різновид дверей авто

0

У патентному відомстві США зареєстрована заявка компанії Hyundai, яка пропонує незвичайну конструкцію автомобільних дверей, пише auto.mail.ru

Нова розробка – це спроба об’єднати зсувні і підйомні двері (останні часто називають «крилами чайки»). Як відомо, перші зазвичай використовуються на мікроавтобусах, другі – на суперкарах, проте корейці областю застосування нової конструкції бачать «транспорт для відпочинку».

Суть концепції така: коли потрібно, наприклад, при завантаженні-вивантаженні громіздких речей – боковина автомобіля піднімається цілком, до того ж утворюючи собою навіс, під яким цілком можна організувати простір для відпочинку. А ось зсувний варіант – як найзручніший для постійного застосування – використовується тільки для посадки і висадки пасажирів.

Треба відзначити, що запатентована компанією Hyundai задумка – нововведення тільки для легкового автопрому. Наприклад, в Японії дуже популярні вантажівки, іменовані «крилом метелика», у яких боковини фургона відкидаються вгору, але також мають орні або зсувні дверцята.


Не пропустіть