Аваков призначив главу патрульної поліції України

0

У п’ятницю, 6 листопада, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав наказ про призначення на посаду заступника голови Національної поліції – глави патрульної поліції України бойового офіцера, учасника антитерористичної операції Олександра Фацевіча.Відповідне повідомлення було опубліковане на сторінці глави МВС у Facebook.

“Олександр Фацевіч призначений заступником глави Національної поліції – главою патрульної поліції України!”, – Йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що Національну поліцію України очолює Хатія Деканоїдзе.

Довідка: Олександр Фацевіч народився в 1987 році. У минулому професійний військовий. Закінчив Одеський інститут сухопутних військ – більше 9 років служив у ЗСУ в десанті. По закінченні військового контракту, викладав у Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Навчав бійців Самооборони Волині.

Капітану Фацевічу було присвоєно спеціальне звання майор. За мужність і героїзм, проявлені в ході антитерористичної операції в січня 2015 року в ході оборони міста Вуглегірськ майор міліції Фацевіч указом президента України нагороджений Орденом “За мужність” 3 ступеня.

11 червня 2015 міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про призначення Олександра Фацевіча на посаду голови нової патрульної поліції Києва.


Не пропустіть