Поліція наживається на послугах евакуації

0

Тарифи на евакуацію та зберігання транспортних засобів на штрафмайданчиках у багато разів вищі, ніж комерційні тарифи на ці послуги, пише autonews.com.ua

За інформацією на сайті патрульної поліції, після евакуації автомобілів за неправильне паркування водії щодня можуть забрати свою машину зі спеціальних штрафмайданчиків. Тарифи затверджені спільним указом Мініекомікі і МВС ще 10.10.2013.

За ними, за евакуацію автомобіля до 2 тонн власник повинен заплатити 720 гривень. Це при тому, що комерційні тарифи – 150 грн за завантаження/розвантаження і 5 грн. – за кілометр шляху (якщо врахувати, що штрафмайданчик знаходиться за 30 км від місця евакуації, сума буде 300 грн.). Крім того, за добу стоянки на штрафмайданчику «за державними тарифами» з автовласника візьмуть 144 грн (за перший тиждень) і 24 грн. – З 8 перших днів зберігання. При цьому вартість нічного паркування в столиці становить 10-20 грн.

Правозахисник Володимир Караваєв дивується: «у мене тільки одне питання до керівництва поліції. Питання, на яке не встиг відповісти міністр МВС Захарченко. Чому, як і раніше, за часів корумпованої ДАІ, послуги евакуатора вдвічі дорожчі за ринкову вартість, а послуги добового зберігання автомобіля – в десять разів більші тарифів, встановлених на всіх комерційних автостоянках»?


Не пропустіть