Aprilia прибрала з лінійки модель Dorsoduro 1200

0

Італійський бренд Aprilia урізав свою лінійку мотоциклів, прибравши з неї модель Dorsoduro 1200, пише motonews.ru

Як відзначили в менеджменті Aprilia, таке рішення було прийнято в зв’язку зі слабкими показниками продажів моделі.

Модель з 1200-кубовим мотором вже виключена з усіх каталогів, і за неофіційною інформацією, аналогічна доля може чекати і її молодшого брата Dorsoduro 750.

Останні екземпляри Dorsoduro 1200 зараз розпродаються дилерами марки Aprilia.

Як відзначають експерти, Dorsoduro 1 200 належить до досить дивного мотоциклетного сегменту, який розвинувся з легких малокубатурних супермотард. І він був не єдиним, який з’єднав значну вагу і надлишок потужності – аналогічним могли похвалитися супермотарди від КТМ з моторами 950сс і 990сс.

При цьому, імовірно, покупців відлякував не стільки великий для супермотарди двигун, скільки його надзвичайна ненажерливість. Середні цифри витрати, за словами пілотів цього мотоцикла, становили 10 літрів на сотню. Відповідно, і пілотувати його на щоденній основі було дорого, і бака в 15 літрів явно не вистачало навіть на середній тривалості поїздки.

Специфікації Aprilia Dorsoduro 1200: двигун V-Twin об’ємом 1197сс з рідинним охолодженням, потужність – 131 к.с. при 8 700 об/хв., максимальний крутний момент – 115 Нм при 7 200 об./хв. 6-швидкісна трансмісія, система ride-by-wire, три режими їзди (S-Sport, T-Touring, R-Rain), трьохпозиційний traction control, ABS, спортивна підвіска Sachs). Вага – 223 кг. Який мотоцикл прийде на зміну Dorsoduro 1200 на лінійці Aprilia, якщо прийде, – ані слова.


Не пропустіть