У Криму українцям не видають автомобільні номери

0

У Криму вимагають замінити видані до анексії українські автомобільні номери на російські, але не видають номери тим жителям, які відмовилися від російського громадянства.

Про це повідомила представниця Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова, передає “Крим.Реалії”.

“Їх дискримінують за ознакою громадянства. Їх відразу позбавили прописки, позбавили реєстрації. Змушували брати дозвіл на проживання. Тепер їм не видають ніяких російських номерів, тому що вони є громадянами України”, – повідомила вона.

Правозахисниця радить кримчанам в таких випадках вимагати письмову відмову. Можливо, за її словами, такий “документ” допоможе позбутися штрафів.

Представник громадської організації “Дорожній контроль Севастополя” Максим Мішин радить громадянам без російського громадянства зареєструвати автомобіль як іноземний.

“Їм необхідно або оформитися в митниці, або виїхати за територію Криму і знову в’їхати для того, щоб у вас була відмітка, що ви перетнули “кордон”, – зазначив він.

Власників транспортних засобів з числа громадян, які проживають на території півострова, а також юридичних осіб, окупаційна влада зобов’язала до 1 квітня 2016 року замінити реєстраційні знаки, видані до 18 березня 2014 року відповідно до законодавства України.


Не пропустіть