Українським таксистам на 1 квітня приготували «сюрприз»

0

Міністерство інфраструктури ініціювало чергову перевірку пасажирських перевізників з метою виявлення нелегалів. В Україні з 1 квітня починаються перевірки автоперевізників. Про це заявив голова Державної служби з безпеки на транспорті Михайло Ноняк на зустрічі з представниками служб таксі і профспілки таксистів, повідомляє ЛІГА.net.

«Ми хочемо, щоб все було легалізовано і платили податки. Готуємося до виходу на різного роду перевірки, які планується розпочати з 1 квітня. Є дуже великий ринок нелегальних перевезень. Це не тільки таксі, а й інші види транспорту », – заявив він.

Для цих цілей планується закупити спеціальну техніку, гроші на яку має виділити Міністерство фінансів. «Підприємство закупить 71 мобільних комплексів – кабінетів на колесах. Там будуть відеоспостереження, база даних … все необхідне для придорожнього контролю », – зазначив Ноняк.

За даними Мінінфраструктури, на сьогодні в таксомоторних перевезеннях України задіяно 200 тисяч осіб і приблизно стільки ж транспортних засобів. Щорічний оборот ринку – близько 20 млрд грн. При цьому близько 80% учасників ринку таксі працюють незаконно. Тільки 10% інформаційно-диспетчерських служб таксі зареєстровані як суб’єкти господарювання.


Не пропустіть