За добу патрульна поліція Києва перевірила 1200 чоловік, які нічого не порушували

0

Патрульна поліція м.Києва опублікувала статистику, за якою тільки за одну добу в столиці перевірили понад тисячу громадян, які не вчинили ніякого адміністративного або кримінального правопорушення. Так, за повідомленням поліції, 28 березня 2016 року, поліцейські отримали 637 викликів, винесли 160 постанов про порушення ПДР, склали 13 протоколів за ст.130 КУпАП, зупинили для перевірки 806 пішоходів та 624 автомобіля, розкрили 3 пограбування, пише “Дорожній контроль”

Отже, всього поліцейські перевірили 1430 людей (пішоходи + водії). Віднімаємо від цього числа три пограбування, 160 штрафів за порушення ПДР і 13 протоколів за “п’янку”. Виходить, що тисяча двісті п’ятьдесят чотири людини, які були зупинені, нічого не порушували. З цих даних випливає, що з усіх перевірених громадян тільки 12% виявилися порушниками. А це вкрай низький відсоток ефективності роботи.

Разом з тим, в США, яку копіює поліція України, виключені зупинки “для перевірки документів”. “Я проїхав по США близько 100 000 км, був у різних штатах, на півдні, півночі і заході. І за весь цей час мене жодного разу не зупинила поліція для перевірки. Якщо ти не порушуєш ПДР і ти не в розшуку, поліція не має права тебе зупиняти “, – прокоментував ситуацію керівник “Дорожнього контролю” Ростислав Шапошников, який два роки прожив в США.


Не пропустіть