Кримчани намагаються продати свої авто в Україні

0

На авторинках Херсонської області фіксують масову появу автомобілів кримської реєстрації. Так жителі окупованого Криму намагаються врятувати свої авто від конфіскації окупаційними властями, які зобов’язали всіх автовласників переоформити авто і отримати на них номерні знаки російського зразка до 1 квітня.

AUTO-Consulting вже розповідав про багатокілометрові черги в МРЕВ Криму, але встигли отримати російські номери далеко не всі. Та й потрапити з номерним знаком російського зразка кримського регіону в материкову Україну вже не вийде. На кордоні такі авто не пропускають. В останні дні перед 1 квітня в Херсонській області скупчилися тисячі автомобілів з ​​Криму, які намагаються продати мешканці півострова.

Скористалися “акцією” і жителі Генічеського району. Кримські автомобілі з українською реєстрацією переганяють до Чонгару і продають часом за половину ринкової вартості. Ціноутворення на старі авто в Україні вище, ніж в Росії, тому навіть з дисконтом кримчанам вигідніше продати автомобіль своїм співвітчизникам, ніж росіянам.

За оцінками AUTO-Consulting, зараз на продаж виставлено майже 50 тис. автомобілів кримської реєстрації.

Наплив кримських авто на ринках очікується вже в ці вихідні.

Сьогодні стало відомо, що влада Криму дає ще 10 днів на перереєстрацію авто і заміну українських номерів на російські.

“З моменту, коли співробітник ДПС зупиняє транспортний засіб і виносить постанову, у людини є 10 днів для перереєстрації транспортного засобу. Якщо він не скористається цим правом, то на 11 день до нього буде застосовано адміністративне грошове стягнення в розмірі від 500 до 800 рублів, якщо його зупинять на автодорозі “, – сказав він.


Не пропустіть