Top Gear: зрив росіянами зйомок в Казахстані обійшовся BBC в $ 720 000

0

Легендарне британське автошоу Top Gear відмовилося від призначених на весну 2016 року зйомок програми в Казахстані – команда просто не долетіла до місця призначення. Всю програму британцям раптово зірвала бюрократична тяганина в області пасажирських авіаперевезень, пише carreviewauto.com

Троє з шести провідних – актор Метт Леблан, гонщиця Сабіна Шмітц і автожурналісти Рорі Рейд – вирушили до Казахстану на зйомки однієї з нових серій Top Gear, але раптово застрягли в Москві. Команда добиралася до місця призначення літаком з пересадкою в російській столиці. Однак виконання регулярних рейсів в Казахстан в той момент раптово було призупинено через відсутність дозвільної документації на виконання польотів за літнім розкладом.

В результаті Леблан, Шмітц і Рейд разом зі своєю групою з 40 осіб не змогли потрапити в пункт призначення і були змушені повернутися до Великобританії. Однак на наступний день, 27 березня, російський авіаперевізник відновив польоти після отримання дозволу казахстанських авіаційних властей.

«Це відбулося не з вини Top Gear. Авіаперевізнику не було дозволено вилетіти з Москви в Казахстан, і тому вони повернулися в Лондон », – повідомили в «Бі-бі-сі». В результаті зйомки зірвалися, збитки на каналі ВВС оцінили в 500 тисяч фунтів. Пізніше знімальна група все ж спробує зняти запланований епізод в цій країні, а сам сюжет вийде пізніше наміченого часу. Точну дату на каналі не назвали, підкресливши, що зрив змінив безліч планів.


Не пропустіть