Porsche Panamera перетворили в катафалк

0

У розпорядженні італійського видання AutoMoto виявилися знімки хетчбека Porsche Panamera, переробленого в катафалк. Машину сфотографували під час транспортування по Італії на автовозі.

Судячи з усього, автомобіль за індивідуальним замовленням підготувало приватне ательє. В Європі існує безліч фірм, що випускають подовжені спецверсії дорогих машин. Наприклад, в Швеції фірма Nilsson Special Vehicles переробляє в катафалки універсали Volvo. Також відомі випадки, коли в катафалк перетворювали Rolls-Royce Phantom і Maserati Quattroporte.

Хетчбек Porsche Panamera випускається з 2009 року, найближчим часом модель повинна пережити зміну покоління. Раніше були опубліковані знімки екстер’єру та інтер’єру нової «Панамери». Зовнішність новинки буде виконана в стилістиці концепту Panamera Sport Turismo, який дебютував в 2012 році.

Porsche Panamera другого покоління побудують на модульному шасі MSB концерну Volkswagen, яке також ляже в основу Bentley Continental GT нового покоління і Porsche Pajun (зменшеної версії Panamera). У моторну гамму увійдуть нові шести- і восьмициліндрові двигуни, розроблені спеціально для цієї платформи. Також буде вдосконалена гібридна модифікація.

Крім того, вперше автомобіль вперше отримає версію в кузові «універсал». Очікується, що Panamera наступного покоління вийде на ринок в 2017 році.


Не пропустіть