Хто найбільше за всіх «бодяжить» бензин в країні

0

Експерти розповіли, які нафтотрейдери найчастіше продають некондиційний бензин, пише avtovod.org.ua.

Фахівці «Консалтингової групи А-95» провели власне дослідження з метою з’ясувати паливні бренди, які зловживають продажем «розведеного бензину”. Експерти уточнили, що в лютому цього року в нашу країну імпортовано 7 100 тонн присадок і проміжних продуктів нафтопереробки, які використовуються зокрема для нелегального виробництва палива. Ще 3 500 тонн було поставлено з внутрішнього ринку.

Лідером серед найбільших споживачів присадок і проміжних продуктів два місяці поспіль залишається «БРСМ-Нафта», яка купила і поставила на свої нафтобази 4000 тонни сировини і компонентів. Як стверджує «OilNews», після загоряння на нафтобазі під Васильковом «БРСМ-Нафта» переключилася на поставки сировини і компонентів для «кустарного» виробництва, обладнавши спеціальний цех на своїй нафтобазі в м Гадяч (Полтавська обл.). Також повідомляється, що «БРСМ» з січня завозить імпортні партії компонентів через фірму «НБК–2015».

Також в «Консалтинговій групі «А-95» відзначили компанію «Трейд-Коммодити», яка є переможцем тендерів на постачання бензину для Міноборони.

Відзначимо, що в Дніпродзержинськ компоненти поставляють ще 2 підприємства – «Тантал 07» і «Дніпро Комплект». З початку року вони завезли більше 1,4 тис. тонн компонентів.

Серед інших великих покупців газоконденсату були також «Вентус Ресурс», «Петра-Резерв», «Графентрейд», «Екоресурс Трейдинг».

В ході досліджень з’ясовувалося, що єдиним легальним виробником нафтопродуктів серед десяти найбільших споживачів компонентів залишається компанія «Укртатнафта», що отримала 4 000 тонн МТБЕ (добавки, що підвищує октанове число бензину) для потреб Кременчуцького НПЗ.


Не пропустіть