“Автолобісти” протестують проти можливого скасування мита на авто

0

За словами Андрія Іванчука, автомобільні лобісти в Україні довгий час домагалися утримання високих цін на нові та вживані автомобілі.

Доручення прем’єр-міністра Арсенія Яценюка підготувати законопроект про скасування ввізного мита на старі авто, крім російських, підняло хвилю обурення серед представників автобізнесу, зацікавленого в утриманні високих цін на автомобілі. Таку думку висловив народний депутат від “Народного фронту”, голова Комітету Верховної Ради з питань економічної політики Андрій Іванчук, пише РБК-Україна .

За його словами, автомобільні лобісти в Україні довгий час домагалися утримання високих цін на нові та вживані автомобілі.

“В Україні автомобілі давно перетворилися на предмет розкоші, тоді як в Європі, за прикладом якої ми прагнемо сьогодні жити, це звичайний засіб пересування. І як тільки уряд вирішив спростити життя мільйонам українців, як на Яценюка миттєво накинулися і корумповані автолобі, і Росія” , – підкреслив народний депутат.

Він зазначив, що експерти вже пророкують Україні долю “європейського могильника авто”, однак забувають при цьому, що з 1 січня в Україні не можна ввозити авто, які не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5.


Не пропустіть