Land Rover знову випустить свій перший позашляховик

0

Через 68 років з моменту появи на світ Land Rover Series I британський автовиробник знову почне випуск цієї моделі, пише auto.mail.ru

Якщо бути точнішим, то збірка позашляхового ветерана буде відбуватися не на головному конвеєрі, а в цехах спеціального підрозділу Jaguar Land Rover Classic, яке зовсім недавно анонсувало виробництво відроджених спорткарів Jaguar XKSS. Для цього будуть використані оригінальні вузли і агрегати, зокрема і ті, що пройшли процес відновлення.

Всього буде випущено 25 позашляховиків з дуже високим ступенем відповідності оригінальним машинам зразка 1948 року. Зокрема, двигуни, трансмісія, ходова частина, кузовні панелі будуть автентичними, а частка “нового” буде зведена до мінімуму. Крім того, машини будуть забарвлені в п’ять кольорів, не всі з яких були присутні в кольоровій гамі Land Rover в 1948 році.

Майбутнім власникам відроджених позашляховиків підрозділ Jaguar Land Rover Classic запропонує не тільки постійно контролювати процес складання автомобіля, але і взяти участь в деяких операціях, які не вимагають навичок професійного реставратора, зрозуміло. З огляду на невеликий тираж відновлених машин і їх безсумнівну колекційну цінність, за свою роботу підрозділ Jaguar Land Rover Classic просить не такі вже й великі гроші. Залежно від побажань замовника, ціна позашляховиків буде коливатися від 60 000 до 80 000 фунтів стерлінгів або від 84 650 до 112 860 доларів.


Не пропустіть