Українські автовласники попрощаються з російським паливом

2

Заборону на ввезення російських нафтопродуктів в Україну Кабінет Міністрів може розглянути на позачерговому засіданні вже в найближчі дні, пише autocentre.ua

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі розглянути можливість заборони імпорту російських нафтопродуктів. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

«Доручення, яке я даю Мінекономрозвитку і торговому представнику України. Ми ввели ряд санкцій проти РФ. Один з ключових елементів — це закупівля нафтопродуктів з Росії — чомусь не потрапила до списку санкцій. Я прошу Мінекономрозвитку відпрацювати механізм заборони придбання нафтопродуктів з країни-агресора », — сказав Яценюк, відкриваючи засідання уряду. Яценюк попросив підготувати проект рішення до п’ятниці, щоб розглянути його на позачерговому засіданні Кабміну.

Нагадаємо, що за підсумками 2015 року майже половина всього обсягу імпорту нафтопродуктів в Україну припала на Білорусь — $ 1,733 млрд. На другому місці (частка 21,9%) імпорт палива з Росії — $ 0,845 млрд, на третьому — з Литви — $ 0,414 млрд (частка 10,7%).


Не пропустіть