В Україну почали завозити більше вживаних іномарок

0

В Україну почали завозити більше машин з пробігом: такий автоімпорт за минулий рік зріс на 6,5% — до 2,5 тис. автомобілів.

Про це повідомив директор з маркетингу корпорації “АІС” Сергій Боровик, передає УБР. При цьому він відзначив скорочення поставок дешевих б/в авто старше 3-4 років. На машини 2011-2012 років випуску торік припало 68% всіх поставок, а якщо сюди додати транспортні засоби 2013 року — 85%. Помітно змінилися і брендові переваги постачальників вживаних іномарок. Раніше до нас завозили в основному авто середнього класу. Але минулого року зросли обсяги поставок в Україну б/в авто елітних моделей, наголосив Боровик.

Наприклад, імпорт вживаних Renault з Європи за рік скоротився на 18,8% (до 761 штук), Volkswagen — на 8% (до 424 шт). Водночас завезення Mercedes-Benz збільшилося на 178%, Audi — на 198%, BMW — на 191%, дорогих моделей Nissan — на 118%. “В основному в Україну везуть нове і дороге. Тож очікування, що в країну піде потік доступних іномарок, не виправдалися. І навіть якщо скасують мито, постачання машин з пробігом будуть нарощуватися в основному за рахунок дорогих моделей”, — запевнив Сергій Боровик. Як повідомлялося раніше, Україна збирається скасувати імпортне мито на б/в авто. Російських автомобілів це не торкнеться. Раніше Україна скасувала спецмито на імпорт авто з Узбекистану. Йдеться про легкові автомобілі з бензиновим двигуном об’ємом до 2,2 л. Як повідомлялося, продажі російських “сірих” авто в Україні зросли. У середньому, іномарка російського складання коштує на $1,5-3 тис. дешевше, ніж у нас.


Не пропустіть