Автобуси в Україні хочуть оснастити «тривожними кнопками»

Tom Lynch of Twins Cities Towing and Recovery prepares one of two buses involved in an earlier accident for towing, Sunday, Nov. 2, 2014. Two Washington Redskins team buses collided about 8:15 a.m. Sunday morning on their way to the NFL game vs. the Minnesota Vikings, along eastbound Interstate 94 at the ramp to Huron Ave. Minor injuries were reported, authorities said, but the REdskins said no one on the team was injured. (AP Photo/The Star Tribune, David Denney) MANDATORY CREDIT; ST. PAUL PIONEER PRESS OUT; MAGS OUT; TWIN CITIES LOCAL TELEVISION OUT
0

Мінінфраструктури розробило проект постанови Кабміну, згідно з яким вже з 1 березня 2017 року всі нові автобуси в Україні повинні будуть мати систему автоматичного виклику екстрених служб на місце ДТП, пише trucks.autocentre.ua

Згідно з проектом постанови Мінінфраструктури, системою автоматичного виклику екстрених служб на місце ДТП планують оснастити нові автобуси вже з 1 березня 2017 року. Для інших автобусів, що працюють на міжнародних і міжміських маршрутах, цю вимога хочуть зробити обов’язковою з 1 січня 2018 року. Для автобусів на приміських та міських маршрутах дані нормативи відсуваються на 1 січня 2019 року.

Згідно з проектом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р №176», метою його є скорочення часу з моменту ДТП до початку надання медичної допомоги, а також організація введення автоматизованого обліку і статистки порушень перевізниками вимог законодавства.

Реалізація цієї програми допоможе підвищити рівень безпеки перевезень автомобільним транспортом, як безпеки руху (safety), так і транспортної безпеки (security), зменшити тяжкість від ДТП, кількість загиблих і травмованих у них осіб.


Не пропустіть