Автобуси в Україні хочуть оснастити «тривожними кнопками»

Мінінфраструктури розробило проект постанови Кабміну, згідно з яким вже з 1 березня 2017 року всі нові автобуси в Україні повинні будуть мати систему автоматичного виклику екстрених служб на місце ДТП, пише trucks.autocentre.ua

Згідно з проектом постанови Мінінфраструктури, системою автоматичного виклику екстрених служб на місце ДТП планують оснастити нові автобуси вже з 1 березня 2017 року. Для інших автобусів, що працюють на міжнародних і міжміських маршрутах, цю вимога хочуть зробити обов’язковою з 1 січня 2018 року. Для автобусів на приміських та міських маршрутах дані нормативи відсуваються на 1 січня 2019 року.

Згідно з проектом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р №176», метою його є скорочення часу з моменту ДТП до початку надання медичної допомоги, а також організація введення автоматизованого обліку і статистки порушень перевізниками вимог законодавства.

Реалізація цієї програми допоможе підвищити рівень безпеки перевезень автомобільним транспортом, як безпеки руху (safety), так і транспортної безпеки (security), зменшити тяжкість від ДТП, кількість загиблих і травмованих у них осіб.

Більше новин


Прокоментуй новину