Найшвидший кабріолет у світі: зафіксовано новий рекорд

0

Hennessey Venom GT Spyder розігнався до 427 км/год.

Американська компанія Hennessey Performance відсвяткувала свій 25-річний ювілей незвичним способом: 25 березня 2016 року на трасу була виведена відкрита модифікація одного з найшвидших автомобілів у світі – Hennessey Venom GT. Машині належало побити рекорд швидкості, встановлений Bugatti Veyron Super Sport Vitesse, який зміг розігнатися до 408,7 км/год. Забігаючи вперед, варто сказати, що американський гіперкар з легкістю перевершив цей показник, пише auto.mail.ru

Побудований на базі англійського спорткара Lotus Exige, Hennessey Venom GT Spyder кардинально відрізняється від свого британського донора. Інженери Hennessey не тільки серйозно переробили кузов, але і встановили перед задньою віссю семилітровий бі-турбо «вісімку» потужністю 1451 к.с., що працює на біоетанолі Е85. З двигуном агрегатується також вельми серйозно допрацьована шестиступінчаста механічна КПП.

В результаті всіх цих поліпшень досить скромний Lotus Exige перетворився на справжнього дорожнього монстра Hennessey Venom GT. На підкорення першої сотні машині потрібно 2,4 с, а максимальна швидкість, показана в заїздах 25 березня, становила 427,35 км/год, що і принесло Hennessey Venom GT Spyder титул найшвидшого кабріолета в світі. І, мабуть, найдорожчого, адже машина буде продаватися за 1,3 млн доларів. Всього буде виготовлено три Hennessey Venom GT Spyder лімітованої серії World Record Edition.

Що стосується купе Hennessey Venom GT, то в 2014 році цей гіперкар зміг розігнатися до 435,31 км/год, однак світовий рекорд як і раніше належить французькому спорткару Bugatti Veyron Super Sport, який в двох заїздах показав середню швидкість 431,07 км/год . Американський гіперкар не став загальновизнаним королем швидкості з двох причин: він зробив тільки один заїзд, та до того ж не міг вважатися серійним автомобілем, адже на момент заїзду було виготовлено всього 11 Hennessey Venom GT. У той час як серійним вважається автомобіль, випущений тиражем в 30 або більше штук.


Не пропустіть